Ataköy Kendi Evinde Misafir Ağırlayan Derin
Reklam Ver

Ataköy Kendi Evinde Misafir Ağırlayan Derin

Toplumsal anlayış içinde kendine eğlenmek için partner arayan değerli beyler öncelikle kendimi taktim etmeden önce bugün kadar hiç tanışmadığını karakterde özel bir kadınla tanıştığınızı bilmenizi isterim yaşım 28 bu yüzden bur tarz tanışmaları görüşmelerde daha önce tercübem deneyim. Kesinlikle son derece bilinçli ne istediğini bilen kişilere hizmet vermeye geldim. İstanbul'da daha yeniyim güzel dostlar kazanmak eğlenmek eğlendirmek acısından buradayım hizmet veriyorum onun dışında asla kimsenin sorunu derdini çekmeye gelmedim.

Bana karşı ne kadar olumlu yaklaşımda içinde bulursanız görüşme zamanında oldukça keyif alırsınız ama daha iki kelimeyi bir ara getirmeyi bilmeyen daha bir bayanla nasıl itap edilmesi bilmeyen insanlar benden uzak dursun amacım sadece kaçamak yapmak isteyen kişiler peki benimle nasıl görüşme yapabilirsiniz kendi evimde sizleri ağırlamaktan onur duyarım.

Gayet sık hijyen kurallarına uygun şirin evimde sizlere sevgili tadında birlikteler sunuyorum ilişkilerimde kesinlikle anal seks yapmıyorum kondom mutlak şart bu konuda ısrar dahi etmeyin çünkü zevk almadığım şeyleri asla başkasına sunmam yapıma ters bir durum sağlık konuşunda çok etik değil kesinlikle detay bilgi almak için aradığınızda resimler size ait tarzında sorular sormayın zaten görüşmeye geldiğinizde beğenmediğiniz taktirde bir kahve içip görüşmeyi sonlandıra bilirsiniz.

Son bir şey daha temizlik konuşunda hijyen biraz hassas bayanım partnerim rica benim yanıma geldiğinde en azından ağız ve vücut kokusuna dikkat etmesini bu konuda duyarlı olması karşılık hoşgörü mutlak şart olan bu konular dikkat ederseniz beni gerçek anlamda inanılmaz mutlu edersiniz ben mutlu olursam zaten karşımda kişi çok mutlu ederim. Söyleceğim bu kadar eğer sayfamı inceledikten sonra benimle görüşme kararı verdiyseniz sadece randevu sistemiyle çalıştığımı bilmenizi isterim öyle Ataköy gelip beni arayıp yerin neresi geldim tarz görüşme içine girmiyorum. Saygılarımla

Yorum Gönder
murat soydan

tam anlamıyla bir hanımefendi, çok sıcak bir insan. pozisyon Bilgisi üst seviyede. yine geleceğim YİNE GELECEĞİM YİNE GELECEĞİM...